» Strona główna   » Aktualności   » Rok 2011   » Marzec

Kurs pierwszej pomocy - wędrownicy i harcerze starsi

Zapraszamy na kursy:Wędrowniczy oraz Starszoharcerski Kurs Pierwszej Pomocy Harcerskiej Szkoły Ratownictwa ZHP,które rozpoczynają się 26 marca 2011r - wędrownicy i 27 marca 2011r - harcerze starsi.

HARCERSKI KLUB RATOWNICZY “SUWAŁKI”
HUFIEC Z H P SUWAŁKI

WĘDROWICZY KURS PIERWSZEJ POMOCY
HARCERSKIEJ SZKOŁY RATOWNICTWA ZHP

Warunki uczestnictwa: Członkostwo w ZHP, ukończone 16 lat w roku kalendarzowym, w którym odbywa się kurs, opłacone składki członkowskie ZHP.

Termin: Kurs będzie trwał przez dwa następujące weekendy:
26-27.03.2011 r. (sobota-niedziela)
02-03.04 2011 r. (sobota-niedziela).

Miejsce: Zespół Szkół ul. Suwalska 51, 16-404 Jeleniewo

Koszt: - 90 zł (w cenę wliczono noclegi w warunkach biwakowych, materiały programowe, ubezpieczenie, obiad w soboty i niedzielę, transport Instruktorów)

Dojazd i powrót we własnym zakresie.

Zgłoszenia: Formularz zgłoszenia należy przesłać na e-maila:HKR Suwałki najpóźniej do 10.03.2011 (czwartek). Po otrzymaniu zwrotnego emaila z pozytywną odpowiedzią należy dostarczyć pieniądze do Komedy Hufca ZHP Suwałki ul. Kościuszki 96, 16-400 Suwałki, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 11.03.br. (piątek)
Co zabrać:
- regulaminowe umundurowanie harcerskie,
-obuwie zmienne,
-strój do „działania w terenie”,
-śpiwór, karimatę,
-własne wyżywienie na śniadanie i kolację
-notatnik + długopis,
-apteczkę osobistą o proponowanym składzie:
 folia NRC (tzw. koc ratunkowy)
 3 x chusty trójkątne
 2 x gaza jałowa 1m2
 2 bandaże dziane, jałowe
 3 bandaże elastyczne
 plaster bez opatrunku w rolce (najlepiej materiałowy)
 opatrunek osobisty

Inf. dodatkowe: - w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców (prawnych opiekunów) – w załączeniu wzór pozwolenia,
- za szkody powstałe w czasie kursu odpowiadają uczestnicy,

DODATKOWE INFORMACJE POD TEL. 501610129 Anna Danowska

Kurs rozpoczyna się 26.03.2011 (sobota) o godz. 9:00

Dojazd w sobotę do godz. 8:30!
Powrót w niedzielę w godz. 20:00 – 21:00

O możliwość bycia w kadrze pomocniczej proszę zgłaszać się w tym samym terminie co uczestnicy do organizatora kursu Anny Danowskiej

STARSZOHARCERSKI KURS PIERWSZEJ POMOCY
HARCERSKIEJ SZKOŁY RATOWNICTWA ZHP

Warunki uczestnictwa: Członkostwo w ZHP, ukończone 13 lat w roku kalendarzowym, w którym odbywa się kurs, opłacone składki członkowskie ZHP.

Termin: Kurs będzie trwał przez jeden dzień: 27.03. 2011 r. (niedziela)

Miejsce: Zespół Szkół ul. Suwalska 51, 16-404 Jeleniewo

Koszt: - 35 zł (w cenę wliczono obiad w niedzielę, materiały programowe, ubezpieczenie, transport Instruktorów)

Dojazd i powrót we własnym zakresie.

Zgłoszenia: Formularz zgłoszenia należy przesłać na emaila: hkr.suwalki@interia.pl najpóźniej do 10.03.2011 (czwartek). Po otrzymaniu zwrotnego emaila z pozytywną odpowiedzią należy dostarczyć pieniądze (35zł) do Komedy Hufca ZHP Suwałki ul. Kościuszki 96, 16-400 Suwałki, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 11.03.br. (piątek)
Co zabrać: - obuwie zmienne, notatnik + długopis

- za szkody powstałe w czasie kursu odpowiadają uczestnicy,

DODATKOWE INFORMACJE POD TEL. 501610129 Anna Danowska

Kurs rozpoczyna się 27.03.2011 (niedziela) o godz. 9:00

Dojazd w niedzielę do godz. 8:30!
Powrót przewidywany jest na godz. 17:00

Pliki do ściągnięcia: